Brak motywacji do odchudzania po porodzie i problemy ze zrzuceniem brzucha

Witam mam 25 lat dwójkę wspaniałych dzieciaków.W ciąży przytyłam aż 30 kg.Bardzo chciałabym schudnąć tylko brak motywacji w sumie zaczęłam chodzić na siłownię 3 razy w tyg.mam 174cm wzrostu i 74kg wagi.i brzuch którego nie mogę się pozbyć...proszę o jakąś rade aby zrzucić kilka kilogramów. Z góry dzięki

Myślę, że najlepszym rozwiązaniem dla Pani będzie indywidualnie dobrana dieta uwzględniająca Pani ulubione produkty, która pozwoli powoli wrócić do wagi sprzed ciąży.