Brak okresu od 2,5 miesiąca, częste oddawanie moczu, zgaga i ból piersi a możliwość ciąży

Witam. od 2,5 miesiąca nie mam miesiączki, przytyłam, mam ''dziwny'' brzuch, często oddaje mocz, nie mam mdłości, ale często mam zgagę bolą mnie piersi. Robiła około 7 testów ciązowych domowych a wyniki raz negatywne innym razem sfałszowane, bo wyszły np, 3 kreski . dziś byłam na tescie hcg ale jeszcze 2 godziny musze czekac na wynik . czy mogę być w ciązy ? proszę o szybką odpowiedz

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Ciąża jest mało prawdopodobna. W tej sytuacji należy zgłosić się do endokrynologa, gdyż podejrzewam tło hormonalne.