Brak okresu od 3. miesięcy a chęć powrotu do tabletek antykoncepcyjnych

Mam45 lat.Z pewnych powodow 3 MSC temu przerwalam branie Leku antykoncepcyjnego cerazette.Teraz chcialabym powrocic do niego ale od 3 msc nie mam okresu.wiec czy moge go zaczac brac w obojetnym czasie I od kiedy zaczynamy dzialac antykoncepcyjnie.W ciazy nie jestem,Dziekuje za odpowiedz.

Witaminy w ciąży

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Teoretycznie powinna Pani poczekać do wystąpienia miesiączki. Jeśli zatem miesiączki nie ma, sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem!