Brak okresu po lekach na wywołanie miesiączki a prawdopodobieństwo ciąży

Ostatnią miesiączkę miałam 2 listopada. Dostałam 30 grudnia levomine na wywołanie ( byłam w innym mieście u nieznanego lekarza, po czym czytałam negatywne opinie o nim). brałam tabletki 10 dni, odstawiłam i krwawienia nie ma (miewałam nieregularne miesiączki,ale maksymalne opóźnienie 3 tygodnie) teraz nawet nie czuję jakby miało nadejść. Testy do 30 grudnia były negatywne, teraz nie robiłam. Czy to jednak może być ciąża i lekarz jej nie zauważył?

Nie zawsze po próbie progesteronowej występuje miesiączka. Niestety powinna Pani ponownie zgłosić się do ginekologa w celu wykonania badania USG i podjęcia kolejnej próby wywołania miesiączki- innym lekiem lub lekami lub inną dawką. Proszę też wykonać test ciążowy aby ostatecznie wykluczyć ciążę.