Brak owłosienia na ciele a badania hormonalne

Witam jak mialam ok5lat wypadly mi brwi i rzesy (do tego czasu nie mam) dopiero teraz zaczelam sie leczyc. Zauwazylam ze nie mam tez wloskow na rekach do łokci i teraz zaczynaja mi z glowy troszke wypadac.. zrobilam badania na tarczyce TSH 1, 75mlU/l, FT3 3, 32 pg/ml , FT4 1,30ng/dl. PProszę do jakiego lekarza sie udac dermatolog czy endokrynolog ? Bo na rodzinnego nie mam co liczyc. Co moze byc powodem ? Czy lepiej udac sie prywatnie ?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, proszę się udać do endokrynologa. Wyniki Pani badań funkcji tarczycy są nieprawidłowe - zbyt niskie poziomy hormonów tarczycy. Wskazana byłaby szersza diagnostyka oraz wykonanie panelu hormonalnego. Pozdrawiam