Brak radości z życia podczas terapii farmakologicznej po odstawieniu alkoholu

Dzień dobry.... Jestem osobą uzależniona od alkoholu. Rok temu przeszedłem terapię w ośrodku. Od tego czasu nie pije. Miałem tam dobrane leki... Miansec30mg na noc, cital 20mg rano i chlorprothixen 15mg trzy razy na dobę. Biorę do tej pory ale zamiast się cieszyć z Życia na trzeźwo nic mi się nie chce. Czy to możliwe że biorę tych leków za dużo i powinienem coś odstawić by czuć się lepiej?

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję panu za kontakt :)

Proszę rozważyć podjęcie przypominającej psychoterapii, co równolegle z zaleconą farmakoterapią byłoby dla Pana komplementarną formą leczenia.

Życzę Panu zwyczajnej radości,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605