Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 1 5 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Brak ustępowanie objawów psychosomatycznych przy nerwicy i stosowaniu leków

Witam. Mam zdiagnozowaną nerwicę od paru miesięcy. Dokucza mi już ona od czasów studiów , stało się to nagle, po prostu nagle zaczęły boleć mnie potwornie wszystkie mięśnie i nie mogłem wstać z łóżka, a wszystkie badania wychodziły OK. Teraz chodzę do psychologa i biorę lekarstwa. Czy jest możliwe że pomimo leków objawy psychosomatyczne nie ustępują ? Leki zmieniałem już kilka razy , a nawet doraźne zażywanie benzodiazepin nie pomaga. Proszę o poradę. Pozdrawiam
MĘŻCZYZNA, 26 LAT ponad rok temu

Trądzik jako przyczyna depresji

Trądzik to zmora niejednego młodego człowieka. Niektórzy wstydzą się nawet wyjść z domu, kiedy widzą na swojej twarzy mnóstwo krost. Czy jednak trądzik może stać się przyczyną depresji?

Witam. Pisze pan źe uczęszcza na psychoterapię pytanie jak dlugo? W trakcie terapii moze sie zdarzyć że objawy wracaja ale to warto omowic na terapii. Co do leków to ich dzialanie jest zależne od różnych czynników pytanie jak dlugo je pan bierze skad potrzeba ciaglych zmian i to tez jest temat do omowienia na terapii. Terapia nerwic jest dlugim procesem wiec może pana praca z psychologiem jest jeszcze za krótka jednak to ile ona potrwa - ta terapia zależy też od pana zaangażowania. Zycze wytrwałości w terapii i zachecam do omawiania wszelkich watpliwosci zwiazanych z terapia i leczenie jak i objawami w trakcie spotkan z psychologiem. Pozdrawiam

0

tak.tu potrzebna jest solidna terapia.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Psycholog kliniczny, psychoterapeuta.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy