Brązowe plamienia okołoowulacyjne a staranie o dziecko

Dzien Dobry:) Od jakiegos czasu staramy sie z mezem o dziecko i narazie bez rezulatatu. chcialam zapytac czy brazowe plamienia moga byc tego pzyczyna? Przypuszczam ze sa to plamienia okoloowulacyjne.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam,
brązowe plamienia w trakcie cyklu nigdy nie są zjawiskiem prawidłowym i w przypadku, jeśli bez powodzenia staracie się Państwo o dziecko, to przyczyna dolegliwości powinna zostać wyjaśniona przez ginekologa, oparta o badanie ginekologiczne i ew. badania dodatkowe.