Brązowe plamienie a zakażenie pochwy

Witam. Od jakiegoś 1,5 miesiąca zauważyłam na majtkach takie ciemne plamienie. Może jasno brązowe. Podejrzewam, że może to być jakieś zakażenie pochwy, a do ginekologa z przyczyn prywatnych iść nie mogę i nigdy nie byłam. Jestem młodą dziewczyną. Czasami też czuję nieprzyjemny zapach przebierając się. Czy płyn typu intima pomoże?

Aleksander Ropielewski

Zdecydowanie zachęcam do kontaktu z ginekologiem, a w przypadku braku możliwości z lekarzem POZ, który również powinien wykonać podstawowe badanie ginekologiczne i pomóc w Pani dolegliwościach. Płyn intyma może mieć jedynie działanie wspomagajace, jednak nie wyleczy infekcji.