Brązowe plamienie, pominięcie tabletki Artilla a ciąża

Witam! Otóż przyjmuje już drugie opakowanie tabletek antykoncepcyjnych Artilla. Pierwsze opakowanie brałam regularnie,a w drugim nie wzięłam tabletki w 4 bądź 5 dniu i w dniu 8. Jaka jest szansa na ciąże czy w ogóle jest jakakolwiek szansa, że mogę być w ciąży? Dodam iż w dniu 9 miałam przez chwilę lekko brązowe plamienie.Dziękuję za odpowiedz.

Piotr Pilarski

Przy takim braniu tabletek antykoncepcja nie działa. Może być Pani w ciąży sugeruję wykonanie testu ciążowego 14 dni po stosunku.

Pozdrawiam.