Brązowe upławy i bolesność podbrzusza

witam jakieś dwa miesiące temu w połowie cyklu przez dwa dni nie mogłam nic jeść ani pić bo brzuch bolał i głowa. Podczas ostatniego okresu to wystąpiło w 2 i 3 dniu oraz po okresie przez 3 dni wystąpiły brązowe upławy z pochwy oraz bolesność w podbrzuszu czy powinnam się udać do lekarza?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane infekcją dróg rodnych. Wskazana jest wizyta u lekarza.