Brązowo-czerwony śluz i ból jajnika

Witam ma 20 lat przed chwila zauważy iż z pochwy wydziel mi się brązowawo czerwony sluz przy czym po lewej stronie jajnika odczuwam nasilający się bol. miesiaczke miałam 6 września przy czym trwawla 4 dni. 12 września dodbylam z chłopakiem stosunek. oraz dziś rano czyli 20 września i 18. Czy to może oznaczac ze jestem ciąży i komorka zagniezdzila się w macicy czy tez przyczyna krwawienia i bolu lezy tego po innej stronie? bardzo proszę o szybka odp gdyz mam bardzo ograniczony dostep do lek.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji nie można wykluczyć ciąży. Inną przyczyną mogą być zaburzenia hormonalne czy infekcja. Wskazana jest wizyta u specjalisty ginekologa.