Brązowy śluz z pochwy po urodzeniu czwartego dziecka

witam mam 26 lat urodzilam 4 dzieci do tej pory wszystko bylo wpozadku do mometu urodzenia 4 dziecka dostalam dziwnego sluzu on jest taki ciemno brazowy a miesiaczke juz mialam w tym miesiacu

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.