Brunatne plamienie dwa dni po stosunku i brak okresu od pół roku

Witam, 2 dni temu miałem zbliżenie z moją narzeczoną, nie zabezpieczaliśmy się, włożyłem w nią raz i szybko wyszedłem, moja narzeczona od pół roku nie miała miesiączki a dziś rano mówiła że miała miesiączkę, jednak mówi że ta się różni bo to miała tylko w nocy i obudziła się z jak to mówi ni to brunatną ni to przeźroczystą wydzieliną i że to było kilka kropel, czytałem o plamieniu implantacyjnym lecz czy może one wystąpić już 2 dni po stosunku ? Czy możemy spodziewać się dziecka?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Jeżeli nie doszło do wytrysku w drogach rodnych szansę na ciążę są bliskie zero.
Ze względu na tak długie niewystępowanie miesiączki Partnerka powinna niezwłocznie udać się do ginekologa i zrobić odpowiednie badania.
Pozdrawiam