Cechy dehydratacji i obniżenia krążka międzykręgowego

Umiarkowane osobisty przednich krawędzi trzon ów th12, l1, l2 klinowe z i kształcenie trzonu l1 z obniżeniem przedniej kolumny trzonu o ok 2mm do kanałowe ustawienie tylnych krawędzi trzon ów l1, l2 cechy dehydratacji i obniżenia krążka miedzykregowegol1 l2 do kanałowe wypukliny krążków th12, l1, l2 powodujące modelowanie brzusznej powierzchni rdzenia kręgowego na poz th12, l1 ucisk worka opony twardej na granicy ucisku brzusznej powierzchni stożka na po l1 l2 nie stwierdza się ognisk mielopatii

Lek. Tomasz Budlewski

czy był jakiś uraz? wypadek? co obecnie dolega? jakieś choroby przewlekłe? konieczna jest łaczna interpretacja powyższego wyniku oraz bezposredniego badania lekarskiego. proszę zgłosic sie do lekarza zlecajacego powyzsze badanie.