Widoczna szerokopodstawna tylna przepuklina krążka międzykręgowego

I jeszcze jedno pytanie Na poziomie L3/L4 widoczna szerokopodstawna tylna przepuklina krążka międzykręgowego (ok4mm), modelująca worek oponowy, zwężająca zachyłki boczne, przylegająca do nerwów rdzeniowych w zachyłkach bocznych. Na póz L4/L5- dokanałową szerokopodsatwna wypuklina krążka powodująca modelowanie worka opony twardej i obustronne spłycenie zachyłków bocznych kanału kręgowego. Trzony lędźwiowe prawidłowej wysokości. Pozdrawiam Gabi

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest zestawienie powyzszego badanie lacznie z pobjawami w bezposrednim badaniu klinicznym oraz objawy zglaszane przez pacjenta, proszę koniecznie udac się do lekarza zlecajacego powyzsze badanie.