ChAD a skutki uboczne leków

Witam cierpię na CHAD. Wypróbowałem wiele leków prawie każdy normotymik i leki dodatkowe na CHAD na mnie działają psychicznie ok.Jednak od każdego są spore problemy przez skutki uboczne każdy lek w czymś przeszkadza.Bez leków nawet w depresji udawało mi się grac w klubie piłkarskim,co w remisji od leków zaburzoną koordynację,brak sił, zawroty głowy itp. już nie mogłem.Również przez leki brak orgazmu,wzwodu,miękki penis,ejakulacji brak,podniecenia.Problemy od leków vs.problemy od choroby co wybra

Witam Pana, nie wiem jakich leków Pan używa i z jaką chorobą one są związane. W zasadzie, każdy lek ma skutki uboczne. Ale jest nadzieja, bo pisze Pan że w depresji grał Pan w piłkę i czuł się dobrze. To jest droga właściwa. Więcej sportu na świeżym powietrzu. Kontakt z lekarzem prowadzącym pozwoli Panu wtedy zredukować leki. Proszę tego nie robić samodzielnie.
Pozdrawiam, Alicja M. Jankowska
http://psychoterapie-szczecin.pl