Chęć zrzucenia zbędnych kilogramów z ud i brzucha u 31-latki

Witam Mam 31lat, 164cm wzrostu, ważę 70kg Mam siedzącą prace, w domu tez głównie siedzę. Nie uprawiam żadnego sportu. Nie opycham się Jem 3 posiłki dziennie, małe śniadanie w domu, drugie w pracy (oba kanapkowe) wieczorem jednodaniowy obiad (głównie kurczak, warzywa). Mam dość spore uda (64cm obwód jednego) i sterczący brzuch. Chciałabym zrzucić trochę ciała, żeby móc bez problemów mieścić się w spodnie. Przy czym nie będę jeadła kielków ani musli bo nie lubię. Co by mi Pani mogła poradzić?

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,

po indywidualny jadłospis należy zgłosić się do gabinetu dietetycznego - proszę zaznaczyć jakich pokarmów Pani nie lubi dietetyk dobierze produkty zastępcze.

Pozdrawiam

Witam!

Dieta + aktywność fizyczna, to najlepsze połączenie w celu redukcji tanki tłuszczowej. Polecam zwiększyć aktywność fizyczną (zumba, fitness, bieganie, pływanie, jazda rowerem).
Wskazówki żywieniowe znajdują się na mojej stronie http://diet-coaching.xaa.pl/ zapraszam do jej odwiedzenia oraz zadawania pytań.

Pozdrawiam,
Dietetyk Patrycja Sankowska