Przybieranie na wadze po odchudzaniu i zmniejszeniu ilości ruchu

Witam serdecznie, od pół roku przebywam na diecie. Do września masa ciała ładnie się zmniejszała. Nie mniej jednak teraz gwałtownie przybieram na wadze. Nie zmieniłam sposobu odżywiania się, ale mam zdecydowanie mniej ruchu, bo moją dotychczasową prace zmieniłam na siedzącą. Nie wiem jak ustabilizować swoją wagę - jem bardzo dużo warzyw - zwiększyłam ich porcję , piję wodę, ćwiczę jak poprzednio trzy razy w tygodniu, nie mniej jednak waga ciągle wzrasta. Niestety także mam silne wzdęcia.

Witam!

Dieta + aktywność fizyczna, to najlepsze połączenie w celu redukcji tanki tłuszczowej. Polecam zwiększyć aktywność fizyczną (zumba, fitness, bieganie, pływanie, jazda rowerem). Wskazówki żywieniowe znajdują się na mojej stronie http://diet-coaching.xaa.pl/

Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska