Zapotrzebowanie kaloryczne w celu utrzymania wagi po skończeniu karmienia piersią

DZIEN DOBRY.MAM PYTANIE.SKONCZYŁAM KARMIC PIERSIA I CHCIAŁABYM UTRZYMAC WAGE.ILE POWINNAM SPOZYWAC DZIENNIE KALORII,ZEBY NIE PRZYTYC?MAM 35LAT,WAZE 59KG I 158CM.POZDRAWIAM.

Witam!

Dieta + aktywność fizyczna, to najlepsze połączenie w celu redukcji tanki tłuszczowej. Polecam zwiększyć aktywność fizyczną (zumba, fitness, bieganie, pływanie, jazda rowerem).

Wskazówki żywieniowe znajdują się na mojej stronie http://diet-coaching.xaa.pl/ Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska