Chirurgiczne usuwanie zęba mądrości a rezonans magnetyczny

WITAM.Moja córka ma mieć usuwanego zęba 8 będzie to ciężki zabieg a za parę dni ma mieć robiony rezonans na kolano czy nie mam przeciwwskazań czy należałoby odczekać po zabiegu chirurgicznym.Dziękuję.

Witam, jeżeli ten zabieg jest w tym samym dniu co rezonans to proszę przełożyć któryś przełożyć na inny dzień, bo nie ma potrzeby kumulowania zabiegów, tym bardziej, że ma być to trudna ekstrakcja. Jeżeli rezonans ma być po paru dniach to nie ma przeciwwskazań do jego wykonania, chyba, że córka będzie tak osłabiona, że nie da rady dojść do pracowni. Innych przeciwwskazań nie ma. Pozdrawiam