Cholestaza w ciąży a odpowiednie działania

Witam. jestem w 35tyg ciazy. W 20tyg wykryto cholestaze mialam podwyzszone enzymy i kwasy zolciowe. Lekarz powiedzial ze ciaza bedzie zakonczona w 36/37tyg. Obecnie leze w szpitalu, od 2tyg mam wszystkie wyniki w normie tak jak by cholestaza zanikla. Wiec przy wynikach w normie ciaza bedzie zakonczona przed czasem z powodu wczesniejszej cholestazy czy jak wyniki sa w normie to ciaze bede mogla donosic do konca? Leki biore dalej na watrobe luteina odstawiona pessar jest i cialo dalej lekko swedzi

Lek. Tomasz Budlewski

A jak bardzo były podwyższone powyższe wyniki? Czy była jeszcze jakaś kontrola? Proszę kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego. Konieczne jest poznanie większej ilości informacji oraz np. powodu i czasu od kiedy założono pessar aby móc określić konieczność porodu.