Choroba zwyrodnieniowa krążka międzykręgowego L5-S1 a poród

w marcu minął rok po operacji kręgosłupa. Choroba zwyrodnieniowa krążka międzykręgowego L5-S1. ,,Zostały wprowadzone koszyczki miedzy kręgami, rozpórki, gwintowe bolce kostne. Usunieta zostala przepuklina i odbarczony kanał kręgowy". Teraz jestem w 9 miesiacu ciąży, kregosłup po operacji jak i teraz nadal mi dokucza. A pytanie moje brzmi co w kwestii porodu? siłami natury?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Stan po przebytym zabiegu operacyjnym może być w Pani sytuacji wskazaniem do wykonania cięcia cesarskiego. Należy to omówić z lekarzem prowadzącym ciążę.