Ciągnący się śluz z ciemną krwią od czterech dni

Dostalam "okres" około 3 dni przed planowanym terminem, i trwa to juz 4 dni. Mam ciągnący się śluz z ciemną krwią. Nie mam jeszcze regularnych cykli. Jest go mało, ale nie wygląda jakbym miała dostać okres taki jak co miesiąc. Co sie dzieje?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, niestety nie wie nic o wcześniejszej historii miesiączek. Zalecam wizyte u ginekologa celem wykonania badania oraz ewentualnego wdrożenia leczenia. Pozdrawiam