Ciąża wczesna bez oznak życia

Ciąza wczesna bez oznak życia. 8 tydz z wyliczeń 5 z USG. Wyniki HCG beta w pndz 19363,00 w piątek 19816,00. Mam sztuczną zastawkę zamieniono acenokumarol na clexane 0,6 dwa razy dziennie. Co z tą ciążą nie tak? Poronienie bezobjawowe? Wyniki beta za wysokie jak na 5 tydz, za mały wzrost by wskazywały poprawne rozwijanie się ciąży. Do lekarza jadę dopiero w pndz, proszę o objaśnienie.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest obserwacja i ponowna ocena poziomu beta hcg. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.