Ciemne brodawki powyżej piersi u 66-latki

Mam 66 lat i kilka brodawek ciemnych powyżej piersi na skórze od kilkunastu lat. Od kilku miesięcy utworzyła się brodawka na skórze piersi ,prawie pod pachą.Jest ona w tej chwili z czerwoną obwódką. Nie boli. Lekarz bez badań zalecił usunięcie .Czy to konieczne. Dziękuję.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Skoro lekarz mający możliwość zbadania i oceny zmiany zadecydował o jej usunięciu to powinna Pani zaufać tej opinii. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę kontrolną.