Ciemnobrązowe plamienia a odchudzanie się

Witam. Mam 19 lat. Mam spory problem. Biorę od około 2 lat tabletki antykoncepcyjne. Od 2 miesięcy odchudzam się, zrzuciłam już 14 kg. Niestety zaniepokoiły mnie ciemnobrązowe plamienia, które pojawiły się w połowie opakowania tabletek. Przez około 4 dni były to tylko plamienia, a teraz okres. Towarzyszą temu także skurcze podbrzusza. Nie wiem co robić. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Wskazana konsultacja ginekologiczna, być może zmiana leku. Proszę pamiętać że zbyt duża utrata masy ciała u kobiet może prowadzić do trwałych zaburzeń hormonalnych.