Clotrimazolum dopochwowe stosowane w ciąży

Witam jestem w ciazy 2 miesiac bralam luteine dopohwowo i dostalam infekcje a mam recepte jeszcze z przed ciazy na clotrimazolum dopochwowy tabletki 500 czyli 2 to 1000 czy moge wziasc w ciazy prosze o odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po stwierdzeniu rodzaju infekcji będzie można zastosować odpowiednie postępowanie.