Co dalej po usunięciu prostaty z powodu raka?

W 2000r miałem operację usunięcia prostaty zpowodu wykrycia raka.W 2017r Czerwiec po badaniu PET okazało się ze obraz PET odpowiada rozsiewowi choroby zasadniczej do wezłow chłonnych wezeł zaodnogowy srednicy 5 mm wezeł zaotrzewieniowy po lewej od aorty od wysokosci wnęki nerki lewej az do pozoomu rozwidlenia aorty osrednicy w ośi krótkiej 8 mm,wezła chłonnego biodrowego wspólnego op stronie lewej o srednicy w osi krótkiej 6 mm wezła biodrowego wewnętrznego sr.5 mm w ośi krótkiej,jak leczyć.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne konsulium onkologiczne aby ustalić metody leczenia Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego