Co jest powodem bólu brzucha przy wydechu?

Witam od roku mam problem z bólem brzucha. Mianowicie boli mnie brzuch po prawej stronie tak po wyżej pępka możliwe że jest to wątroba odczuwam również ból podczas oddychania jak brzuch się podnosi nie jest to mocny ból ale taki delikatny zero zgagi oraz problemów w wc mam stwierdzone jelito wrażliwe i refluks jaką rada? Ból przy wydechu tak jak by promieniował do pleców

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić ew dalsze postępowanie