Co jest powodem nieprzyjemnego zapachu ciala przypominającego mocz?

Od niedawna po wyjściu z toalety, pachnę brzydko moczem, nie przeterminowałem leków i nie biorę ich wcale dużo, więc nie wiem jaka jest przyczyna, jak poradzić sobie z tym nieprzyjemnym problemem? Druga sprawa, oprócz bólu jednej nogi, pojawił się problem drugiej nogi, boli mnie pod kolanem, jak naprawić kolano i ból?

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć , co do brzydkiego zapachu nalezy rozważyć chorobę metaboliczna