Co jest powodem pękania skóry na stopach po wzroście temperatury?

Mam problem z piekącymi stopami/podeszwami wtedy gdy ich temperatura wzrasta niezależnie czy to jest dzień czy noc. Kiedy są zimne jest w porządku. Żeby usnąć muszę namoczyć ręcznik i je schłodzić nim nawet 3-4 razy. W dzień muszę chodzić na boso bo założenie skarpetek czy jakiegokolwiek obuwia powoduje wzrost temperatury i pieką. Kiedyś było to sporadyczne a teraz w ciąży jest to codzienność. Nie przyuważyłam objawów grzybicy ale przy kostkach wyskoczyły malutkie żylaki.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza neurologa objawy mogą wskazywać ma neuropatie