Co jest powodem porannych ostrych bólów brzucha?

Dzień dobry mam pytanie,otóż od jakiegoś czasu miewam poranne dość ostre bóle po lewej stronie brzucha pod zebrami,nie codziennie zdążą się to około raz.na dwa dni, do tego dochodzi brak apetytu w sumie nie jem prawie nic, wg nie jestem głodny...i nie czuje się słabo czy jakoś tak,..i to co jest jest najgorsze i bardzo mnie nie pokoji, miewam w tym samym miejscu co napisałem na wstępnie,jest to ból taki jak wbijali mi igłę, i zdążą się to coraz częściej, stolca oddaje bardzo zadko,...jestem obecnie w Holandii, o nie mam możliwości szybkiego zjazdu do Polski,a ubezpieczenie które posiadam pokrywa tylko wizytę u lekarza rodzinnego a jakieś badania szpital itp musze opłacać sam, a mnie nie stać...proszę o pomoc,co to może być? ?? martwię się bo kocham życie, i nie chce by to był jakiś nowotwór czy coś podobnego ;(

Lek. Paweł Szadkowski

Pana objawy zdecydowanie wymagają kontroli lekarskiej i najprawdopodobniej wykonania dodatkowych badań w tym gastroskopii. Sugeruję udać sie do lekarza pierwszego kontaktu w celu dokładnej oceny Pana stanu klinicznego.