Co jest powodem wypadania włosów i co znaczą wyniki badania hormonów tarczycy?

Proszę o pomoc. Mam 34 lata. Urodziłam dziecko 1,5 roku temu i od miesiaca wypadaja mi intesywnie włosy (wychodza garsciami). Byłam u dermatologa zalecił mi sprey i kazal wybrac sie do endokrynologa i tu znow ok tsh, ft3, ft4. Endokrynolog zlecił mi wykonanie badan na testosteron i DHEAS i tez ok. W czym jest problem.. Co stosowac boje sie ze zostane łysa. Fakt że stosuje sprey i ampułki seboradin od 5 dni? Prosze o pomoc moze jeszcze jakies badania czy powinam udac sie do jakiegos innego lekarza.?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje ponownie udac się do dermatologa i endokrynologa celem rozszerzenia badań