Niedoczynność tarczycy i wypadanie włosów u 37-latki

Witam. Mam 38 lat.Zdiagnozowana niedoczynnosc tarczycy i Hashimoto.Biore regularnie hormony. Od ponad roku wypadaja mi wlosy (zaczelo sie w ciazy) obecnie wychoda calymi garsciami. Dodatkowo caly czas jest mi zimno i lapie czesciej infekcje. Mieszkam w UK i podobn w/g tutejszych norm poziomy hormonow tarczycy mam w porzadku. Jaka moze byc inna przyczyna moich objawow ? Dziekuje

witam,
myślę że powinna się Pani wybrać do dermatologa lub trychologa.
Niestety ciąża i choroby autoimmunologiczne mogą powodować masywne wypadanie włosów. Trudno z tym walczyć