Co jest powodem, że u otyłego dziecka leci w nocy krew z nosa?

Witam moja córka ma 13 lat jest otyła przy wzroście 171 waży 89,9 kg sprawdzamy oczywiście badania jesteśmy Pod opieka endokrynologa natomiast mamy tez problem z tym ze leci jej krew z nosa w nocy z dwa trzy razy w tygodniu nie wiem co może być przyczyną w szkole wczoraj na jednej tez jeden taki raz się zdażyl proszę o pomoc jakie badania wykonać aby sprawdzisz przyczynę tych krwotoków

Lek. Katarzyna Szymczak

Należy sprawdzić ciśnienie, parametry krzepnięcia oraz jamy nosowe - kontrola u laryngologa.
Pozdrawiam