Co jest powodem zmęczenia i zawrotów głowy u 25-latki?

Dzień dobry, od tygodnia odczuwam silne zmęczenie, które nie jest związane z wysiłkiem fizycznym, uprczywą senność, otępienie, mam problemy z koncentracją oraz pamięcią, osłabiony wzrok, jakby oczy nie nadążały za głową. Do tego dochodzą zawroty głowy, osłabienie, nie mogę wręcz ustać na nogach, jest mi ciągle duszno i czuję jakby ktoś położył mi na klatce piersiowej coś ciężkiego przez co, nie mogę nabrać wdechu. Jest mi na przemian albo za zimno albo zbyt gorąco z przewagą uczucia zimna oraz czuję jakbym miała opuchniętą twarz w okolicy uszu, żuchwy oraz na policzkach. Dodatkowo mam duże wahania nastroju oraz jestem chronicznie rozdrażniona. Uczucie zmęczenia towarzyszy mi już od dłuższego czasu jednak nigdy nie było aż tak silne. Z czym mogą być związane moje dolegliwości? Ciężko mi funkcjonować w taki sposób

Witam. Proszę udać się do lekarza pierwszego kontaktu, ten zleci badania. Przyczyn może być wiele, proszę również zbadać hormony. Dodatkowo proszę udać się do alergologa, gdyż podobne objawy może dawać również alergia. Bez badań nie jest możliwe postawienie rzetelnej diagnozy
Pozdrawiam