Co jest przyczyną mrowienia lewej strony ciała?
Problem dotyczy mrowienia lewej strony ciała(policzek, ręka, w tym dziwne czucie III palca u ręki i palucha u nogi oraz noga od kolana w dół).Pierwszy raz nastąpiło to podczas dużego stresu(następnego dnia ustąpiło). Tydzień po porodzie pojawiła się rwa kulszowa z lewej strony i mrowienia. Rwa ustąpiła a mrowienia występują nadal od 6 mies. mri gowy ok, morfologia ok, tsh ok, Na,K, Ca, Mg ok. rtg szyi:pogłębienie lordozy, zwezenie przestrzeni miedzykregowej c2c3c4. Czy to wina kregosłupa,nerwy?

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Bóle kręgosłupa
Spędzamy zbyt wiele czasu w pozycji siedzącej. Prowadzi to do bólu pleców. Warto wstać,przejść się. Zredukujemy wtedy dolegliwości bólowe kręgosłupa.
Dzień dobry. Jak sama Pani wskazuje, objawy wystąpiły w związku ze stresem a diagnostyka medyczna nie wskazuje na przyczyny w tym obszarze. Wszystko wskazuje na to, że kolejna byłaby diagnostyka psychologiczna. Proszę podjąć kroki w tym kierunku. Konsultacja z psychologiem pozwoli na określenie możliwych przyczyn występowania objawów oraz wskaże pomocne rozwiązania. Pozdrawiam.
http://progress.warszawa.pl/