CO jest przyczyną silnych bólów brzucha?

Jak przy miesiące mam bóle brzucha takie mocne że mi żadna nospa nie pomagadaj tylko ketanol 100 czy ja powinnam się martwić ibis do lekarza z tym na badniadres czy to jakaś choroba możenił być?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli bóle te sa tak silne to wskazana jest konsultacja lekarza ginekologa, przyczyn moze być wiele. Po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.