Co mam zrobić, aby pozbyć się dużych bioder?

Mam 13 lat, ważę 50 kg i mam 160 cm wzrostu. Od sześciu lat wyczynowo trenuję łyżwiarstwo figurowe. Moim problemem są szerokie biodra i tzw. "boczki". Nie wiem, jak mam sie ich pozbyć? Codziennie robię około 150 brzuszków od 3 tygodni, ale nadal nie widzę efektów. Staram się jeść często, ale w mniejszych ilościach i piję dużo wody. Bardzo proszę o pomoc.
13 LAT ponad rok temu

Witam,

Przy obecnej masie ciała, wzroście i wieku, dieta na pewno nie będzie rozwiązaniem i zdecydowanie Ci ją odradzam.
Musisz pamiętać, iż jesteś w momencie, w którym Twoje ciało podlega szeregowi przemian - w tym poszerzeniu ulagają biodra.
Jest to jak najbardziej zjawisko normalne i prawidłowe.
Stajesz się kobietą.
"Brzuszki" pomagają modelować mięśnie brzucha, pamiętaj jednak aby ilość serii wydłużać stopniowo (opis prawidłowego wykonania znajdziesz w materiałach video na www.abccwiczenia.pl)
Wyczuplić dolne partie ciała możesz poprzez: bieganie, jazdę na rowerze, pływanie, czy też inne ćwiczenia które znajdziesz w serwisie www.abccwiczenia.pl
Pozdrawiam ciepło

P.S
Zajrzyj na: http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite... dzieci