Co mogą oznaczać bóle klatki piersiowej i zaburzenia rytmu serca?

Dzien dobry ja na stsle mieszkam we Francji i tutaj chodzilem po doktorach aby sie dowiedziec co mi jest gdyz od kilku miesiecy pojawia sie u mnie bardzo silny bol w klatce piersiowej mam wrazenie ze bol sie przemieszcza a czasami mam wrazenie ze mam skorcze miedzy zebrami doktorzy ustslili ze to nie serce ale dalej nie wiem co mi jest czasami bolom towarzyszy uczucie (kamienia w rzoladku) i przyspieszone badz spowolnione bicie serca boje sie ze to cos powarznego.Nie wiem dokladnie jakie badania mi robili ale podloczyli kilka elektrod do klatki piersiowej i okolic oraz zrobili mi scaner klatki piersiowej i nic,z gory dziekuje za odpowiedz i zycze milego dnia .Krzysztof

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele neurologiczne ortopedyczne gastrologiczne itp konieczna wizyta u lekarza pierwszego kontaktu