Co mogą oznaczać krostki na udach w ciąży?

Witam jestem w 15tyg ciąży. Od dwóch dni mam krostki taka wysypka na udach, nie swędzi bardzo, w sumie wyczuwalna jest jak taka kaszak manna. Niż wizualnie ja widać. Czy to może być coś poważnego? Czy mogę użyć fenistil?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.