co mogą oznaczać moje dolegliwości w ciąży?

Dzień dobry, jestem w 33 tygodniu ciąży. Od około tygodnia podczas gdy dziecko się rusza(dość intensywnie kopie i się przekręca) zaczyna mi się robić słabo, gorąco i mam nudności. Dziecko rusza się tak około 4-5 razy dziennie i taki seans trwa 45 min do godziny. Gdy już się uspokoi ja czuje się bardzo zle, jestem śpiąca i zmęczona. Ciśnienie tętnicze w normie. Czy powinnam się z ta dolegliwością udać na specjalna wizytę do ginekologa czy poczekać do kolejnej wizyty patronazowej( za 3 tyg). Dziękuje

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze każdy niepokojący Panią objaw warto zweryfikować z lekarzem specjalista ginekologii