Co mogą oznaczać moje dziwne ataki?

Witam. Mam 20 lat, nie mam większych problemów ze zdrowiem oprócz jednego ale za to poważnego. A mianowicie 2-3 lata temu dostałam pierwszego ataku: obudzilam się w nocy i podobno krzyczalam, chcialam uciekać i mówiłam, że sie boję, mialam też drgawki. Ja tego nie pamietam. Bylam w szoku gdy domownicy byli tacy przejeci, bo ja nie pamietam nic. Ataki powatarzaly sie co jakiś czas., a ja chodzilam od lekarzy do lekarzy. Pól roku temu Bylam w szpitalu na neurologi, mialam robione wszystkie badania, sprawdzali czy to nie jest przypadkiem padaczka. Ale wszystko wyszło ok. I od tego czasu do wczoraj byl spokój. Przez pół roku zero ataków. Bylam juz taka szczęśliwa bo myślałam ze wyzdrowiałam ale wszystko na nic. Znowu w nocy mialam atak, znowu nic z niego nie pamiatam. Wiem tylko wszystko z opowiadań domownikow. Moje krzyki, próby ucieczki, drgawki i ciągle mówienie ze sie boję, to podobno sie ze mna działo. Ja juz nie mam siły do tego, nie wiem gdzie szukać pomocy... Czy ja jestem nie normalna?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym udać się na badanie EEG oraz do specjalisty zajmującego się leczeniem zaburzeń snu [najczęściej jest to specjalista psychiatrii].