Co mogą oznaczać nieregularne cykle po zabiegu laparoskopowym?

3 miesiące temu miałam zabieg laparoskopowy usunięcia torbieli śluzowej wewnątrz jajnika wielkości 6cm. Moje cykle były regularne przed zabiegiem, ok 33 dniowe. Pierwszy cykl był normalnej długości, drugi dniowy. Jednakże trzeci cykl miał tylko 23 dni i w ostatnich dniach towarzyszyły mi zgaga, skurcze i bóle brzucha. Czy to normalne by cykle były tak nieregularne po zabiegu? Czy powinnam podejrzewać, że krwawienie które wystąpiło mogło być implementacją? Było mniej obfite niż zwykle

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna kontrola ginekologiczna i ocena bezpośrednia proponuje oznaczyć Poziom beta hcg