Co mogą oznaczać ślady świeżej krwi po wypróżnieniu?

Witam ostatnio zdazylo mi sie ze po odróżnieniu ma papierze byly widoczne slady swiezej krwi. Prowadze siedzacy tryb zycia gdyz pracyje w korporacji . a aposob odzywiania moze do najlepay tez nie nalezy. Nie mam zadnych.innych objawow bole brzucha nie wystepuja kal normalny nie mam biegunki czy tez zaparc jedyne co to nieprzyjemny zapach z buzi. Mam 28lat i boje sie czy to nie rak. Pomocy

Lek. Tomasz Budlewski

Opis wskazuje na hemoroidy . Wskazana wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic dalsze postepowanie