Żywoczerwona krew z odbytu

Witam, OD 10 lat spotyka mnie krwawienie z odbytu. Po pierwszym razie mialam ok 5-6 lat przerwy, pozniej zdarzalo sie to raz do roku. Ale w tym miesiacu to juz chyba 2 czy 3 raz mi sie zdarzylo. Krew pojawia sie zawsze przy wyproznianiu. JEst jej duzo, slysze jak kapie do wody w sedesie. JEst zywoczerwona. Dodatkowo nic mnie nie boli, nie mam zaparc, biegunek, innych dolegliwosci w obrebie brzucha. Nie boli mnie jak sie zalatwiam. Wszystko jest ok, tylko to (czasami) dosc intensywne krwawienie

Lek. Marta Gryszkiewicz

Najprawdopodobniej są to hemoroidy. Wskazany kontakt z lekarzem rodzinnym.