Co mogą oznaczać takie wyniki z boreliozy?

witam ja ponownie z zapytaniem proszę mi odpowiedzieć co mogą oznaczać takie wyniki z boleriozy wynik wątpliwy 0,20-0,32 ,bolerioza p/c IgM 0,25 proszę o szybką odpowiedz

Lek. Paweł Szadkowski

Nie podał Pan informacji, czy badania są oznaczone testem elisa, czy western blot. Jeśli wynik w elisa jest wątpliwy, należy go potwierdzić badaniem western blot. Ważne jest również to, jakie objawy u Pana występują. Samych "przeciwciał" się nie leczy.