Co mogą oznaczać upławy o intensywnym zapachu?

uzywam palstrow evra od 9 lat od jakiegos czasu przed okresem mam dziwne uplawy o bardzo intensywnym zapachu jak odklejam plaster po tygodniu mijaja i pojawiaja sie po okresie potem znowu jest ok...i tak co miesiac ..zapach bardzo intesnywny bardzo kwasny niedozniesienia

Lek. Michał Lenard

Sugeruję wizytę u ginekologa, który Panią zbada, wykona badania dodatkowe i w zależności od wyników zdecyduje o odpowiednim postępowaniu. Pozdrawiam!