Plastry antykoncepcyjne a słabsze miesiączki

Witam. Od 3 miesięcy stosuję plastry antykoncepcyjne Evra. Od dwóch miesięcy moje okresy są trochę mniej obfite i zdecydowanie bardziej "brązowe". Ostatnio miał odrobinę dziwny zapach. Czy to od stosowania plastrów? Pozdrawiam.

witam! Krwawienia podczas stosowania plastrów antykoncepcyjnych zazwyczaj są mniej obfite. Nie jest to powód do niepokoju. Dziwny zapach który Pani opisuje może wynikać natomiast z obecności infekcji. Jeżeli będzie się utrzymywał należy skonsultować się z ginekologiem.